Login

Po stopách Jacka Ferneta
Po přidání máte 60 minut možnost úpravy nebo smazání příspěvku.
Jméno:
Marta
Ahoj Jirko, brýle na kontrole u pískarny na Jiráskově předměstí zapomněla Iva,pokud jsou zbarvené do oranžova, měly by být její. Číslo na ní je 602 118 007. Snad se nějak domluvíte :-)
PS Pro JF: Děkujeme za sošky pro vítěze. Jsou moc pěkné! Skvělý nápad!
Jméno:
JF
Ahoj Milane, hlídka 96 jste opravdu vy, u registrace jste se pravděpodobně přepsali v ID. Tomáš Chlebec, který je u tebe napsaný, byl jen o řádek výš než Josef Maxa. Máme u vás ale jen 9 kontrol s celkovým časem 4:29:20. Vzhledem k ostatním časům si ale myslím, že u nás to bude správně. :)
Jméno:
Milan Havlík
Ahoj všem, díky za super závod na sněhu, akorát jsme nějak vypadli z výsledkové listiny .... :-( Číslo hlídky jsem si nezapamatoval, ale jeli jsme ve složení Milan Havlík + Josef Maxa, dali jsme 10 kontrol a čas byl kolem 3:15 hod. ( Ten Milan Havlík s 9 kontrolami je někdo jiný .....).
Tak nás tam zkuste dodat, aby nám doma věřili, že jsme jeli .....
Jméno:
Michal
Ahoj, s těmi brýlemi to je dosti podobné, také jsem jedny nalezl, myslím že to bylo na kontrole č.16 - světlé trošku do šeda.
Moc děkujeme JF za skvělý závod. Spokojenost po všech stránkách - se vším. Díky, díky, díky
Jméno:
Jirka
Nepostrada nekdo bryle? Nasel jsem je u piskarny na Jiraskove predmesti. Bohuzel jsem je v euforii po zavode zapomnel predat organizatorum. Snad naleznou sveho majitele i tak. Kdyztak piste sem.

PS pro JF: Diky za super zavod a exkluzivni pocasi, ktere jste objednali.
Jméno:
Jirka Míchal
Ahoj a díky. Bylo to super jako vždy. Mě se bludiště moc líbilo, myslím, že to je jedna z věcí,které dělá z Jacka neobyčejnou akci.
Jméno:
Ozzy Pawsbourne
Díky pořadatelům za další super akci. Bludiště bylo super zpestření a běh v něm byl perfektní na zahřátí zmrzlých tlapek v tretrách :) Letos jsme dojeli na občerstvovačku brzy, tak jsme konečně stihli ochutnat i skvělé koláče (moje drahá polovička touží po receptu na tu úžasnou kokosovou bábovku, kdyby se chtěl autor podělit). Ještě jednou díky za super organizaci a těšíme se na příští rok.
Jméno:
Filip Grošek
Děkujeme za opět moc povedenou akci. Závod super, příjemná obsluha a moc zajímavá kulturní vložka u tyče. Moc jsme si akci užili. Jediné co bych příště již nedělal, je bludiště. Pro promrznuté cyklisty nic příjemného, je to zdlouhavé a zdržující. Díky všem pořadatelům a za rok na viděnou.
Jméno:
sobi
Winter is coming :)
Jméno:
André Vebr
Čo by to bolo za krčmu, keby se v něj chlapi nepobili .... :))) Letos se opět na JF těšíme!
Starší novinky
„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde