Login

Po stopách Jacka Ferneta

Novinky

22. ročník je za námi! Napsal JF dne 4.12.2018

22. ročník je za námi!

Výsledky najdete v sekci Ke stažení, fotky a video v Galerii.

Těšíme se na vás zase za rok!

 

P.S. a děkujeme všem sponzorům za příspěvky do tomboly, kamarádům za pomoc a děvčatům za buchty!

Pro výhodníky Napsal JF dne 5.11.2018

Pro výhodníky

VIP výhody pro účastníky minulého ročníku platí právě a pouze pro vás, kteří jste obdrželi mail s možností přednostně a v klidu se zaregistrovat pro letošní ročník.

Pěkně prosíme, nezkoušejte registrovat nikoho dalšího, stejně to systémem neprojde a nám tím tropíte nemalé potíže při kontrole chybně zadaných registrací. Noví zájemci si musí počkat do 12.11., 20:00, jinak by se z některých opozdilých výhodníků mohli stát smolaři a celá myšlenka VIP registrace by byla v prachu... 

Děkujeme za pochopení.

Propozice 2018 Napsal JF dne 26.10.2018

Propozice 2018

Ahoj Ferneťáci, jelikož jste netrpěliví a sháníte informace o letošním "Ferneťáku", zveřejnili jsme propozice, pravidla závodu a mapu oblasti, ve které se bude závodit.

Vše najdete v sekci "Ke stažení".

 JF

22. ročník je tady! Napsal JF dne 15.10.2018

22. ročník je tady!

Ahoj závodníci!

22. ročník závodu Po stopách Jacka Ferneta se velmi rychle blíží! Termín byl stanoven na 1.12.2018.

Registrace bude spuštěna začátkem Listopadu. Více informací již brzy v propozicích.

JF

Nepropadejte zimní depresi! Napsal JF dne 30.11.2017

Nepropadejte zimní depresi!

Milí závodníci !

Jednak vás chceme ujistit, že máme objednané slunečné počasí, proto se ničeho nebojte a nepropadejte zimní depresi. My pořadatelé na trati budeme trpět víc než vy. Jdeme do toho !

Kdo máte orienťácké popisníky na ruku (stačí malý), tak si je vemte. Popisy kontrol budou udělány tak, aby se do popisníku vešly. Kdo popisník nemá, obejde se bez něj, žádná křeč.

Ještě malá reakce na šumy, které k nám dolehly. Všechny kontroly jsou bodovány stejně – jedním bodem. Kontrola označená v mapě dvěma vykřičníky – jeden bod. Kontrola označená v mapě jedním vykřičníkem – jeden bod. Kontrola označená v mapě bez vykřičníku – jeden bod.

Vykřičníky v mapě mají pouze zabránit zbytečnému bloudění a totálnímu vyčerpání amatérů.

Kdo má závodní ambice, měj by jet pro všechny kontroly. Naopak, minimalistům stačí jet Příbraz – občerstvovačka – Příbraz a budou hodnoceni.

Na kontrolách se zbytečně nezdržujte. Funět, brebtat, skuhrat, smrkat, jíst i pít přece můžete za jízdy. Když takhle ztratíte na jedné kontrole tři minuty, na dvaceti kontrolách neberete hodinu jalové ztráty. Limit dojezdu v 16.30 je neúprosný.

Citát na rozloučenou:

„Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.“ John James Urgayle [Viggo Mortensen], G.I. Jane

JF a jeho parta

 

 

Starší novinky
„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain