Login

Po stopách Jacka Ferneta

Novinky

Ahoj Ferneťáci Napsal JF dne 1.8.2017

Ahoj Ferneťáci

letošní ročník se bude konat v sobotu 2. 12.

JF a jeho parta

Tak jsme dojeli Napsal JF dne 1.12.2016

Tak jsme dojeli

Přátelé, kamarádi, ferneťáci,

máme za sebou už dvacátý ročník a neměli jsme pocit, že by to byla nuda nebo stereotyp. Radost z toho, že celý den běželo vše jako po másle a že loňský lupič letos nedorazil, trochu pokazila závěrečná pranice. Přesto považujeme akci za zdařilou a nezbývá, než se těšit na další a přát si, aby vše vyšlo alespoň tak, jako letos.

V sekci "Ke stažení" najdete výsledky, v "Galerii" odkazy na video a fotky...

 JF a jeho parta

Startujeme! Napsal JF dne 25.11.2016

Startujeme!

..vy až zítra! Přesto nám/vám můžete už dnes výrazně ulehčit. Před pár dny vám přišla do mailu přihláška hlídky a kdo zná svůj tým, vyplní ji nejlépe v PC (po stažení to jde), aby byla čitelná. Kdo pošle přihlášku na jackfernet@email.cz zítra si může vyzvednout už jen připravený balíček. Bude to rychlejší a po vás už budeme potřebovat jen přihlášku podepsat. Ti kdo přijedou s vytištěnou přihláškou v ruce nám udělají také radost, páč to bude k přečtení:-)

Pokud to pošlete všichni, možná to nestihneme, ale zkusit to určitě chceme.

JF a jeho parta

Tak už je skoro hotovo! Napsal JF dne 2.11.2016

Tak už je skoro hotovo!

...do naplnění počtu účastníků zbývá posledních pár míst, tedy kdo pošle kačky dřív, ten pojede.

Zaregistrujeme ještě pár náhradníků, abychom měli kým nahradit ty, kteří stornují registraci nebo nezaplatí a ostatní budou pro letošní ročník smolaři. Je nám to líto, ale víc lidí se do naší hospody prostě nevejde.

JF a jeho parta

Víajpáci nespěte! Napsal JF dne 31.10.2016

Víajpáci nespěte!

Milí Výhodníci,

blíží se okamžik, kdy budou vaše výhody ty tam a předběhnou-li vás lační nevýhodníci i s platbou, stanete se rázem nevýhodníky vy! Máte poslední den na zaplacení bez stresu, jinak byste mohli vokrouhat. Neváhejte, páč až naplníme stav, další brát nebudeme => NEDĚLÁME SI PRDEL!  ...a neregistrovaný hážeme pro výstrahu psům:-)

JF a jeho parta

Registrace Napsal JF dne 24.10.2016

Registrace

Registrace loňských a zasloužilých ferneťáků byla spuštěna!

Teď máte možnost zaregistrovat se a zaplatit startovné bez stresu. Na loňskou e-mailovou adresu vám byly doručeny potřebné informace a kdo z vás je nevidí, hledejte ve spamech nebo odstraněné poště, případně se neprodleně obraťte na nás.

Je totiž dobré vědět, že vaše přednostní právo k registraci zaniká 1.11. a potom už to bude "KDO DŘÍV PŘIJDE...". Volných míst je pomálu a lačných nováčků spousta. 

Přejme si navzájem, ať vám/nám ta registrace pěkně šlape:-)

JF a jeho parta

 

Propozice Napsal JF dne 16.10.2016

Propozice

Milí Ferneťáci,

v sekci Ke stažení najdete propozice a v nich základní informace, včetně těch o změně systému registrace.

Pěkné počtení!

JF

 

Jack Fernet 2016 Napsal JF dne 10.10.2016

Jack Fernet 2016

Příznivci Jacka Ferneta,

ještě pár týdnů a budeme tu mít 20 ročník našeho/vašeho oblíbeného Ferneťáka.

Termín: 26.11.2016

Předběžné propozice: 17.10.2016

Přihlašování bude upřesněno v předběžných propozicích, ale nemusíte se bát = vy, kteří jste již tuhle akci absolvovali. Pracujeme na tom, abyste nemuseli v určitý datum a čas sedět u PC a čekat na spuštění přihlašování. Budete na to mít cca týden od chvíle, kdy vás oslovíme a vy se v klidu zaregistrujete, zaplatíte a až po té spustíme volné přihlašování k naplnění celkového počtu účastníků... jestli to vůbec bude potřeba.

Těšíme se na vás a věříme, že i vy na nás:-)

JF a jeho parta

Dík Napsal Jack dne 2.12.2015

Dík

Přátelé, kamarádi, ferneťáci,

děkujeme vám za hojnou účast na letošním ročníku JF. Myslím, že vše vyšlo podle našich a snad i vašich představ. Ztráty, které někteří utrpěli nás mrzí, ale může se stát, že "kdo to vzal to vrátí". Sledujte stránky...

V sekci "Ke stažení" najdete výsledky, v "Galerii" najdete odkazy na video a fotky...

Změna parťáka Napsal Jack Fernet dne 21.11.2015

Změna parťáka

Ferneťáci, pokud předem víte, že místo Vás nebo místo někoho z vašeho týmu dorazí někdo jiný, nahlašte nám to prosím předem na email jackfernet@email.cz. Moc nám to ulehčí organizaci na startu. Děkujeme!

Váš JF!

Starší novinky
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich